Διαγωνισμός ΕΣΔΔΑ 2022: Απαντήσεις Τεθέντων Θεμάτων Οργάνωσης και Λειτουργίας του Κράτους!

Τεθεντα Θεματα Κράτους ΕΣΔΔΑ 29ος

Δείτε τις ενδεικτικές Απαντήσεις από τα Πανεπιστημιακά Φροντιστήρια Κολλίντζα!

O κορυφαίος κ. Πελεκούδας, αναλύει το Κληρωθέν Θέμα της Οργάνωσης και Λειτουργίας του Κράτους ΕΣΔΔΑ 2022!

θεματα εσδδα, θέματα ΕΣΔΔΑ, τεθέντα θέματα ΕΣΔΔΑ, θεματα κρατος, θεματα ολκ, εσδδα 29ος, εσδδα τεθεντα θεματα, σχολη δημοσιασ διοικησησ θεματα, τεθεντα θεματα, Τεθέντα Θέματα Κράτους ΕΣΔΔΑ 29ος

• απο τα καλυτερα φροντιστηρια που εχω παρακολουθησει. Αμεση εξυπηρετηση, πολυ καλο υλικο για εξετασεις, και παρα πολυ καλες τιμες. το προτείνω με κλειστα ματια

thumb ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ
    19/03/2022

Δεν πιστεύω ότι υπάρχει σύγκριση με άλλα φροντιστήρια όσο αφορά την υπευθυνότητα , την άριστη γνώση του διδακτικού προσωπικού και την μεταδοτικότητα της γνώσης. Απλά ... εγγύηση!

thumb Anastasia C
  • Πάρα πολύ καλό φροντιστήριο...Απο την γραμματεία εως και τους καθηγητές,οι οποίοι είναι εξαιρετικοί! Καλή επιτυχία και με την βοήθεια τους να επιτύχετε τους στόχους σας!

thumb Michael Ks

Η εμπειρία μου από το φροντιστήριο είναι πολύ θετική. Δυνατότητα παρακολούθησης μαθημάτων ακόμη και ασύγχρονα, έμπειρο προσωπικό, άριστη οργάνωση, καθηγητές προσιτοί και με μεταδοτικότητα (με αδυναμία στον κ. Πατρίκιο) πλούσιο και επίκαιρο διδακτικό υλικό, προσιτές τιμές για την εποχή μας.

thumb Christina Alexandri
    12/10/2022

• Αξιόλογο φροντιστηριο, πλήρως καταρτισμένο με άμεση εξυπηρετηση και πλούσιο υλικο για εξετασεις.

thumb Ευαγγελία Κυριακίδου
    03/04/2022

Από τα καλύτερα φροντιστήρια για όσους ενδιαφέρονται για επιτυχίες σε διαγωνισμό δημοσίου. Διαθέτουν άψογο υλικό, και είναι άψογοι και καθ όλη τη διάρκεια της συνεργασίας. Υποστηρίζουν τον κάθε εκπαιδευμένο με τον καλύτερο τρόπο. Πραγματικά, προτείνεται ανεπιφύλακτα!!

thumb Ellh Ar
    29/05/2022

• Όταν η επαγγελματική ηθική δεν είναι προτέρημα αλλά καθήκον τότε ξέρεις ότι βρίσκεσαι στα φροντιστήρια Κολλίντζα. Η καθοδήγηση από το διδακτικό προσωπικό και τη γραμματεία και η πληθώρα των εναλλακτικών επιλογών των online μαθημάτων μου έχει αφήσει κυριολεκτικά τις καλύτερες εντυπώσεις. Τα συγχαρητήριά μου στην κ. Αγγελική Μωυσίδου που με βοήθησε τα μέγιστα στο λίαν απαιτητικό μάθημα των Γαλλικών ΕΣΔΔΑ. Συνεχίστε πάντα έτσι.

Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών από καταρτισμένους καθηγητές, οργάνωση, άμεση και άριστη εξυπηρέτηση.

thumb Sofia Galanopoulou
  • Πολύ εξυπηρετικοί, άριστοι επαγγελματίες. Σας ευχαριστώ πολύ!

thumb Evangelia Karastratou

Στην πραγματικά δύσκολη προσπάθεια να μπει κάποιος στο Δημόσιο, το συγκεκριμένο φροντιστήριο αποδεικνύεται πολύτιμος αρωγός. Με άριστα καταρτισμένους καθηγητές, επικαιροποιημένες σημειώσεις και με άρτια μεθοδολογία σε βοηθά να χτίσεις αλλά και να διαχειρίζεσαι σωστά το γνωστικό υπόβαθρο που απαιτείται για τις εξετάσεις. Στα συν οι καλές τιμές και η άψογη εξυπηρέτηση εκ μέρους της γραμματείας. Με μία λέξη: αξιόπιστο!

thumb eleni komninou
    27/05/2022
  • Είναι ένα εξαιρετικό φροντιστήριο με έμπειρους και καταρτισμένους καθηγητές, άφθονες σημειώσεις και πολλά τεστ. Η πλατφόρμα εκμάθησης είναι πολύ εύχρηστη κι επίσης η γραμματεία είναι πάντα διαθέσιμη για οποιαδήποτε πληροφορία. Είναι η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσε κάποιος να κάνει για την προετοιμασία του για τους γραπτούς διαγωνισμούς. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

thumb Thalia Bousia
    13/09/2022

Εξαιρετικοί καθηγητές "κ.Μαυριδης
    κ.Μπαντούλας και ο Κ.Σαρλιδης" επεξηγηματικοί,αναλυτικοί και με ουσία!!!

thumb Βασιλης Δημητρακης

• Οργανωμένο φροντιστήριο... Πολύ βοηθητικός ο Παναγιώτης στη γραμματεία!

thumb mobilus mobilia
    17/06/2022

The best!!!

thumb Fotini Mpratsou
  • High educational standards and great organization. Keep up the good work.

thumb George Athanasiou
    12/10/2022

Πολύ αξιόλογο επιστημονικό προσωπικό που παρέχει πολύ καλές κατευθύνσεις και υποστήριξη στους υποψηφίους της ΕΣΔΔΑ.

thumb Kέλυ Κουτσούγερα
    04/03/2022
  • Very Good tutors with very good organization and affordable prices for candidates. The secretariat is always at our disposal, high level teachers and teaching material.

thumb George Giakoumakis

Εξαιρετικό φροντιστήριο με πολύ καλή οργάνωση και προσιτές τιμές για τους υποψηφίους. Ιδίως αν λάβει κανείς υπόψη το υψηλότατο επίπεδο υπηρεσιών που παρέχει! Η γραμματεία πάντα στην διάθεσή μας, οι καθηγητές υψηλού επιπέδου και πλούσιο διδακτικό υλικό. Μένω στην επαρχία και παρακολουθώ τα εξ αποστάσεως μαθήματα και είμαι ευχαριστημένη από όλους τους εκπαιδευτικούς, οι οποίοι είναι πάντα σε ετοιμότητα να σου λύσουν την οποιαδήποτε απορία…σε συνδυασμό δε με τη δυνατότητα που μας παρέχει για ασύγχρονη παρακολούθηση των μαθημάτων κυριολεκτικά «δεν χάνεις μάθημα»! Συνεχίστε την καλή δουλειά πάντα με επιτυχίες! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

thumb Ουρανια Ψοχιου
    11/06/2022

• Πρόκειται για ένα από τα καλύτερα φροντιστήρια που έχει παρακολουθήσει!! Καταρτισμένοι καθηγητές έτοιμοι να λύσουν οποιαδήποτε απορία προκύψει, με στοχευμένο υλικό σημειώσεων και πολλά επαναληπτικά τεστ!! Ακόμη, τα άτομα στην Γραμματεία ήταν διαθέσιμα να με εξυπηρετήσουν σε οτιδήποτε χρειάστηκα! Έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένη!!

thumb Marietta Chicaloca

Οργανωμένο φροντιστήριο, πολύ καλοί καθηγητές. Παρέχεται μεγάλος όγκος υλικού και η πλατφόρμα των μαθημάτων είναι αρκετά βολική. Γενικά ένα επίπεδο πάνω σε σχέση με "ανταγωνιστή" με τον οποίο είχα προηγούμενη εμπειρία.

thumb Chris Grou
    11/07/2022