Τεστ Προσομοίωσης Δημοσιονομικού Δικαίου για τον διαγωνισμό ΑΑΔΕ 2022!

Τεστ Προσομοίωσης Δημοσιονομικού Δικαίου ΑΑΔΕ 2022

Τεστ Προσομοίωσης Δημοσιονομικού Δικαίου ΑΑΔΕ 2022: Πόσο στα 100 μπορείτε να πιάσετε;

Καλή σας επιτυχία!

Αν επιθυμείτε ποσοστά πάνω από 85/100 ξέρετε που πρέπει να έρθετε!

• Το καλύτερο φροντιστήριο!!! Πολλοί καλοί καθηγητές, πολύ καλές σημειώσεις και πολλοι εξυπηρετικοί στην γραμματεία.. Σε οτιδήποτε απορία μου αμέσως να με εξυπηρετήσουν. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

thumb Eirini Foskolou
    13/09/2022

Πραγματικά το καλύτερο φροντιστήριο με εκπαιδευτικό προσωπικό να έχει μεταδοτικότητα, γνώσεις και θετική ενέργεια! Το τρίπτυχο για την επιτυχία σε εξετάσεις του δημοσίου.

thumb vicky zagkoumidoy
  • Παρακολουθώ εδώ και κάποιους μήνες on line μαθήματα για γραπτό διαγωνισμό και μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένη. Παρέχεται άψογη και άμεση εξυπηρέτηση από την Γραμματεία του Φροντιστηρίου αλλά και οι καθηγητές είναι άψογοι. Η ύλη καλύπτεται πολύ αποτελεσματικά κατά τη διάρκεια των on line μαθημάτων αλλά και μέσω των σημειώσεων και των βιβλίων.

thumb An Le
    08/07/2022

Eξαιρετικό φροντιστήριο! Ιδιαιτέρωσ οργανωμένο κ πάντα ανταποκρινόμενο στισ ανάγκεσ των υποψηφίων!

thumb Pavlos Xyntaras
    14/09/2022
  • Πολύ καλό φροντιστήριο με άριστα καταρτισμένους καθηγητές (χαρακτηριστική περίπτωση ο κ. Πατρίκιος, καθηγητής δημοσίου δικαίου, επαΐων, μα πρωτίστως καλός άνθρωπος). Άμεση γραμματειακή υποστήριξη, με ενημέρωση/εξυπηρέτηση για τους υποψηφίους, αλλά και ευήκοα ώτα για κάθε αίτημα. Λογικές τιμές και πλούσιο αρχειακό υλικό. Θα το ξαναεπέλεγα.

thumb ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ

εξαιρετικό φροντιστήριο με πλούσιο υλικό σε όλα τα μέρη της ύλης.

thumb IOANNIS KARAISKAKIS
    06/09/2022
  • Εξαιρετικό φροντιστήριο με άρτια οργάνωση και ιδιαίτερα έμπειρο εκπαιδευτικό προσωπικό!Άριστες σημειώσεις και σωστή καθοδήγηση!Οι καθηγητές επικοινωνιακοί και πολύ καλοί γνώστες του αντικειμένου!

thumb Katerina gianniou
    12/07/2022

Αξιόλογοι και καταρτισμένοι εισηγητές, οργανωμένο φροντιστήριο

thumb Smaragda M
    05/10/2022
  • Πολύ καλό περιβάλλον και άψογη εξυπηρέτηση. Πραγματικά αισθάνεσαι ότι τα χρήματά σου πιάνουν τόπο. Οι καθηγητές είναι καταρτισμένοι και έχουν τη διάθεση να βοηθήσουν τους υποψήφιους απαντώντας σε κάθε απορία, τόσο στο πλαίσιο των μαθημάτων όσο και στο ευρύτερο πλαίσιο των εξετάσεων.

thumb Elena Daskalaki
    22/04/2022

Πρόκειται για ένα καλά οργανωμένο φροντιστήριο. Οι καθηγητές είναι καταρτισμένοι και έμπειροι σε αυτό που κάνουν. Προσωπικά κάνω προετοιμασία για ΑΑΔΕ και είμαι πολύ ευχαριστημένη με όλα.

thumb Aggeliki Dimitropoulou
    31/03/2022
  • Πολύ καλή συνεργασία ,άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση από τη γραμματεία ! Ειδικότερα στο μάθημα του Δικαίου είχα τον κύριο Πατρίκιο .Χωρίς να έχω ασχοληθεί ποτέ με αυτόν τον κλάδο έμεινα έκπληκτη με το πως ένας τόσο καλός καθηγητής μπορεί να σου κάνει το μάθημα εύκολο, κατανοητό και ευχάριστο !Απο τους καλύτερους καθηγητές που είχα ποτέ ,πραγματικά !

thumb Sissy Loren

Έμπειρο διδακτικό προσωπικό , μεθοδική δουλειά και πολύ οργανωμένοι!

thumb ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
    15/09/2022
  • Δεν πιστεύω ότι υπάρχει σύγκριση με άλλα φροντιστήρια όσο αφορά την υπευθυνότητα , την άριστη γνώση του διδακτικού προσωπικού και την μεταδοτικότητα της γνώσης. Απλά ... εγγύηση!

thumb Anastasia C

Ειμαι απολυτως ικανοποιημενη με την υπαρχουσα παροχη υπηρεσιων του φροντιστηρίου, με καθηγητές υψηλά καταρτισμενους και παντα προθυμοι να μας εξυπηρετησουν καθως και να επιλυσουν καθε ειδους απορια, τοσο απο την διαδικαστικη πλευρα της γραμματειας όσο και απο την πλευρα των καθηγητων.

thumb Βιβή Δημοσθένους
  • Έχοντας προγενέστερες εμπειρίες όχι καλές από φροντιστήρια διαγωνισμών Δημοσίου, ερχόμενος στα φροντιστήρια Κολλιντζά, πραγματικά εντυπωσιάστηκα. Η ποιότητα, το στήσιμο, η τιτλοφόρηση των διαδικτυακών μαθημάτων επεμβαίνει δραστικά ώστε να εδραιοποιεί την εκμάθηση και των πιο λεπτών κομματιών της ύλης. Τα συγχαρητήριά μου στους εξαίρετους δασκάλους της Σχολής Δημόσιας Διοίκησης που μου έμαθαν να συνδυάζω στο γραπτό μου, την επικαιρότητα και τη στόχευση στο γνωστικό μου αντικείμενο.

Η καλύτερη επιλογή για Διαγωνισμούς του Δημοσίου! Έγκριτοι και καταρτισμένοι καθηγητές, εύληπτες και κατανοητές σημειώσεις, άμεση υποστήριξη της Γραμματείας για οτιδήποτε χρειάστηκα! Σίγουρη επιτυχία!

thumb Κonstantina-Dimitra Katsimpoula
    20/07/2022
  • πολύ αξιόλογοι καθηγητές

thumb ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΥΛΟΣ
    17/07/2022

Αποτελεσματικότητα μαζί με εξαιρετική δουλεία είναι ο συνδυασμός που πρέπει να ψάχνουμε όλοι μας. Ευχαριστώ πολύ τους καθηγητές και το προσωπικό του φροντιστηρίου για την πραγματική υποστήριξη και βοήθεια που μου προσέφεραν εμένα και σε όλους τους συμφοιτητές μου. Ακόμα και με τα διαδικτυακά μαθήματα η ποιότητα πάντα ξεχωρίζει.
    Ο καλύτερος και πιο οργανωμένος όμιλος για πανεπιστημιακά φροντιστήρια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

thumb gilio-titina kos
    07/03/2022
  • Το καλυτερο φροντιστηριο για την προετοιμασια για τους διαγωνισμους του ΑΣΕΠ!!!

thumb ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΚΟΥΡΑ
    16/07/2022

Πολύ καλή οργάνωση, πολύ καλή συνεργασία και με το φροντιστήριο και με τους καθηγητές, οι καθηγητές άψογοι, το υλικό υπέρ πλήρες, άμεση πληροφόρηση σε όλα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

thumb areti salasidou
    14/07/2022